Заміна мастила ДВЗ

СТО «Бош Авто Сервіс» є сертифікованим автосервісом компанії CASTROL (Великобританія). Цим гарантується оригінальність всієї продукції. Прямі офіційні постачання – запорука впевненості у високій якості та вигідних цінах для наших клієнтів.

Ціна на послуги

Заміна моторної оливи 225 грн
Зняття та встановлення захисту від 170 грн
Заміна охолоджувальної рідини від 340 грн
Заміна гальмівної рідини від 270 грн
Заміна рідини в ГУР від 350 грн
Заміна рідини в механічної коробці від 350 грн

 

  Ціна за 1 літр
CASTROL MAGNATEC PROFESSIONAL OE 5W40   235 грн
CASTROL Magnatech PROFESSIONAL A5 5W30   250 грн 
CASTROL EDGE PROFESSIONAL LONGLIFE 5W30   290 грн 

Навіщо потрібно міняти

Необхідно, оскільки з часом воно старіє. Його компоненти перестають виконувати свої функції, що призводить до зношування поверхонь тертя двигуна та може повністю вивести його з ладу. Повірте, це зовсім не змова виробників моторних олив, які хочуть залізти до вас у гаманець – це, навпаки, турбота про ваш автомобіль.

Моторне мастило – це речовина з дуже складною хімічною формулою. Але якщо коротко, з часом масло старіє, його компоненти розпадаються і перестають виконувати свої функції. Тому стара олива стає неефективною та  потребує  заміни. Фахівці рекомендують одночасно замінити і масляний фільтр для кращого результату.

 

Як часто необхідна заміна мастила?

Це залежить в першу чергу від типу моторного мастила, яке використовується. Синтетична олива у бензинових моторах розраховані на 10-11 тисяч кілометрів пробігу.
Двигуни в дизельних авто працюють у більше напружених експлуатаційних умовах, тому фахівці автосервісу рекомендують робити заміну олії на 1-2 тисячі кілометрів пробігу частіше (тобто для синтетики – на 10 тисяч кілометрів).
В той самий час на частоту заміни впливають і інші чинники, зокрема умови експлуатації. Якщо Ваше авто експлуатується в умовах підвищених і надмірно підвищених навантажень (часта їзда на високій швидкості, складні кліматичні умови (мороз або сильна жара), буксирування причепів), профілактику і заміну необхідно частіше.