Детейлінг

Дейтейлінг – ретельне очищення вашого авто від подряпин та бруду з нанесенням захисного шару для запобігання дрібних пошкоджень.  Завдяки детейлінгу салон та кузов вашого автомобіля довше залишається чистим і виглядає як новий.

Навіщо потрібний детейлінг авто?

Детейлінг – включає не лише миття та полірування автомобіля, а й чистку салону.  В результаті ви отримуєте чистий авто ззовні та всередині.   Твердий віск чи полімерні покриття не лише надають блиску, а захищають кузов від подряпин та вм’ятин.

Комфорт подорожі напряму залежить від комфорту водія. Чистий салон з приємним запахом зробить ваші поїздки приємними.

Програма по догляду за авто включає:

Послуга

Ціна, грн

Комплексна мийка авто

300

Мийка кузова авто

200

Мийка двигуна

250

Хімчистка салону

від 2 500

Полірування авто

від 4 000

Видалення бітуму

від 200

Чистка колісних дисків

від 250 

Відновлення фар

від 2 700

Антидощ:

 

Лобове скло та два бокових

350

Все авто

800

Обробка кузова твердим воском

600

Детейлінг салону

800

Полірування автомобіля

Особливість нашого підходу до полірування – збереження максимальної товщини лакофарбового покриття. Наші майстри заплавляють подряпини та інші дефекти кузова, зменшуючи, наскільки це можливо, абразивну дію на лак.  Ми використовуємо якісні  полірувальні системи, які  дозволяють досягти максимального результату.  Поліровка всього автомобіля займає як правильно 1-2 дні без урахування часу, який потрібно на підготовку кузова.

Відновлення прозорості фар

Навіть при обережній експлуатації автомобіля будь-які фари, особливо пластикові, згодом втрачають прозорість, каламутніють і мають подряпини. Це відображається не лише на зовнішньому вигляді автомобіля, а й ускладнює видимість. Полірування фар покращує їх вигляд та відновлює функції.

Процес по відновленню прозорості фар включає:

 

  • шліфування фар;
  • полірування фар;
  • встановлення антигравійної плівки.

 

Плівка потрібна, щоб захистити фари від швидкого пожовтіння і помутніння після полірування, а також від відколів, каміння та інших предметів, які можуть подряпати фари.

Для збереження результату полірування та подальшого захисту фар від дорожнього гравію, піскоструму рекомендуємо обклеїти поліуретановою плівкою.

Антигравійна плівка встановлюється один раз на весь термін служби, має довічну гарантію, надійно захищає фару від сколів, подряпин, помутнінь, надає їй чудового блиску. Крім прозорої поліуретанової плівки, є також затемнений варіант сірого кольору та кольорові плівки – блакитна, жовта.

Рекомендуємо робити послуги з детейлінгу салону авто два рази на рік або ж перед кожним сезоном для максимально чистого салону та комфортних подорожей.

Результат детейлінгу на СТО Бош Сервіс Полтава

Найчастіше ми обслуговуємо