Заміна оливи в МКПП

Ціна на послуги

Часткова заміна рідини в МКПП  від 280 грн

Ціна на товар

dexron-6
 75W90 CASTROL  SYNTRANS TRANSAXLE 

Ціна: 380 грн за літр 

Масло в МККП використовується з метою зниження ступеня зносу деталей, підвищення терміну служби самóй коробки передач, запобігання виходу з ладу трансмісії. Якщо масло в порядку, то після завершення їзди воно залишає плівку на робочих механізмах. Відпрацювання стікає в піддон, а елементи залишаються незахищеними.

Заміна здійснюється при втраті початкових характеристик і забрудненні металевою стружкою. Її бажано проводити не в зимовий час (крім термінових випадків), щоб агрегат краще прогрівався.

У «механіці» функції масла обмежуються мастилом, однак це не дає приводу вливати все, що потрапило під руку. У «автоматі» воно не тільки забезпечує якісну роботу деталей, але і прибирає дрібних металеві частинки, що з’являються при обертанні шестерень, а також запобігає перегріванню гідротрансформатора. Щоб не сталося заїдання в роботі, руйнування обертових елементів, задирів в основний передачі і затоці маслом МККП, слід в певний час приїжджати на СТО за оновленням робочої рідини в коробці і вузлі редуктора.