Заміна оливи в АКПП

Ціна на послуги

Часткова заміна рідини в АКПП  від 390 грн

Ціна на товар

dexron-6
 CASTROL TRANSMAX DEXRON-VI MERCON LV 

Ціна: 380 грн за літр 

Автоматична коробка передач (АКПП) – це складний комплексний механізм, що складається з ряду елементів. Деталі АКПП в процесі роботи всієї системи постійно піддаються тертю, яке провокує швидкий знос. Спеціальне мастило допомагає значно зменшити негативний вплив тертя на деталі, а, отже, і запобігти їх швидкий знос. У той час як на механічній коробці олива необхідно тільки для змащення, на автоматиці мастило також виступає у якості рідини, що запобігає перегріву коробки передач.

АКПП+фильтр

Заміна мастила в АКПП – один з найважливіших етапів технічного обслуговування транспортного засобу.  На нашому СТО працюють тільки висококваліфіковані майстри, який швидко та якісно здійснять заміну масла в АКПП для будь-якої марки та моделі автомобіля.

Процес заміни рідини в АКПП

Автосервіс «Бош Авто Сервіс» в Полтаві здійснює Часткову заміна мастила в АКПП – для часткової заміни рідини знімається піддон, після чого відпрацьована рідина зливається і замінюється новою і свіжою. Мастило заливається через спеціальний отвір. Даний спосіб дозволить освіжити масло в АКПП приблизно на 70%.