Заміна оливи ДВЗ/ АКПП

СТО «Бош Авто Сервіс» є сертифікованим автосервісом компанії CASTROL (Великобританія). Цим гарантується оригінальність всієї продукції. Прямі офіційні постачання – запорука впевненості у високій якості та вигідних цінах для наших клієнтів.

Заміна масла в двигуні

Ціна на послуги

Заміна моторної оливи 225 грн
Зняття та встановлення захисту від 170 грн
Заміна охолоджувальної рідини від 340 грн
Заміна гальмівної рідини від 270 грн
Заміна рідини в ГУР від 350 грн
Заміна рідини в механічної коробці від 350 грн

 

  Ціна за 1 літр
CASTROL MAGNATEC PROFESSIONAL OE 5W40   235 грн
CASTROL Magnatech PROFESSIONAL A5 5W30   250 грн 
CASTROL EDGE PROFESSIONAL LONGLIFE 5W30   290 грн 

Навіщо потрібно міняти

Необхідно, оскільки з часом воно старіє. Його компоненти перестають виконувати свої функції, що призводить до зношування поверхонь тертя двигуна та може повністю вивести його з ладу. Повірте, це зовсім не змова виробників моторних олив, які хочуть залізти до вас у гаманець – це, навпаки, турбота про ваш автомобіль.

Моторне мастило – це речовина з дуже складною хімічною формулою. Але якщо коротко, з часом масло старіє, його компоненти розпадаються і перестають виконувати свої функції. Тому стара олива стає неефективною та  потребує  заміни. Фахівці рекомендують одночасно замінити і масляний фільтр для кращого результату.

 

Як часто необхідна заміна мастила?

Це залежить в першу чергу від типу моторного мастила, яке використовується. Синтетична олива у бензинових моторах розраховані на 10-11 тисяч кілометрів пробігу.
Двигуни в дизельних авто працюють у більше напружених експлуатаційних умовах, тому фахівці автосервісу рекомендують робити заміну олії на 1-2 тисячі кілометрів пробігу частіше (тобто для синтетики – на 10 тисяч кілометрів).
В той самий час на частоту заміни впливають і інші чинники, зокрема умови експлуатації. Якщо Ваше авто експлуатується в умовах підвищених і надмірно підвищених навантажень (часта їзда на високій швидкості, складні кліматичні умови (мороз або сильна жара), буксирування причепів), профілактику і заміну необхідно частіше.

Найчастіше ми обслуговуємо