Як безпомилково підібрати акумулятор Bosch для свого автомобіля?

підбір акумулятора BoschСьогодні ринок акумуляторних батарей перенасичений різноманітними пропозиціями. Дуже легко заплутатися в тому, який саме акумулятор потрібен для вашого автомобіля. Щоб не помилитися, ми підібрали кілька правил, якими потрібно керуватися при підборі акумулятора Bosch:

  1. Якщо у вас автомобіль старої моделі без особливої технічної комплектації та при цьому ви рідко їздите на короткі дистанції, тоді вам буде досить S3.
  2. Ви частіше їздите на короткі дистанції або у вас кілька додаткових пристроїв, які споживають багато електроенергії - тоді вашим надійним партнером буде S4.
  3. Для всіх нових автомобілів ми рекомендуємо вибирати S5.
  4. Особливий випадок являють собою автомобілі з системою старт-стоп. Постійний запуск автомобіля - справжній виклик для акумулятора. Незалежно від цього система - це складний механізм в роботі якого беруть участь багато компонентів автомобіля. Багато з них отримують електроживлення від акумулятора. Система Старт-Стоп - винахід компанії Bosch, тому ми точно знаємо що потрібно від акумулятора. І саме для цього ми розробили S6. Звичайний акумулятор через особливе навантаження, на яке він не розрахований, може дуже швидко прийти в непридатність.

Для точного підбору акумулятора Bosch ви можете скористатися нашим додатком для смартфонів і планшетів.

І знайте, менеджери нашого СТО завжди готові прийти вам на допомогу, надати кваліфіковану консультацію і продати на 100% оригінальний акумулятор провідного виробника в світі.

Найчастіше ми обслуговуємо