Професійний шиномонтаж. Перевзуй своє авто

Автомобільним шинам потрібен ретельний догляд і пильна увагу. Саме від гуми залежить надійне зчеплення автомобіля із дорожнім покриттям. Стан коліс безпосередньо пов'язаний із безпекою водія, пасажирів авто та всіх учасників дорожнього руху. 

Коли потрібно замінювати гуму? 

Щойно середньодобова температура знижується до 7-5 градусів Цельсія – при цій температурі літня гума починає втрачати еластичність.

Деякі водії ставлять зимову гуму у середині жовтня незалежно від погоди. Цей підхід має переваги: ви встигнете звикнути до шини перед морозами, і раптовий сніг не застане вас зненацька.

Якщо ви маєте побоюювання, що зимові шини зношуються в теплу погоду, і тому відтягуєте момент зі зміною, то не потрібно. Більшість фахівців вважають, що знос починається лише за температури +20°, що восени буває рідко.

Термін експлуатації шин

Виробники шинної шин пропонують проводити заміну кожні 5 років. Якщо ж оперувати кілометражем пробігу, то для імпортних виробів він становить 120 000 км, для вітчизняних – 70 000 км. Зараз виробляють шини, які розраховані і на більший пробіг - 150000-200000 км.

Рекомендації щодо експлуатації шин

Уважно ставтесь до розміру шин. Не можна,використовувати гуму, яка не відповідає габаритам дисків, - це знизить міцність виробу.

Частина виробників авто рекомендує використовувати тільки певні види шин. Ці вимоги не можна ігнорувати, їх порушення може погіршити динамічні характеристики машини та навіть вплинути на безпеку водіння.

Важливо знати значення оптимального тиску певного виду шин. Виробники проводять спеціальні випробування спільно з виробниками шин, щоб узгоджено визначити величину нормативного тиску для конкретної моделі. 
У середньому для легкових автомобілів параметр становить 1,7-2,5 атмосфер, для комерційних авто – понад 3 атмосфери.


Наші менеджери підберуть найкращий варіант комплекту шин саме для вашого автомобіля.

шиномонтаж зимная резина зимова гума сто полтава сервіс ремонт авто шини

Найчастіше ми обслуговуємо