Вугільний фільтр Bosch

Вугільний фільтр Bosch - Ваше здоров'я в салоні автомобіля

Багато людей турбуються про здоров'я. Ходять в спорт зал, п'ють очищену воду - ведуть здоровий спосіб життя, і іноді зовсім забувають про те, що чисте свіже повітря в найбільш забруднених зонах міста - автомобільні шляхи, позначається на їх самопочутті.
Ця стаття про фільтр салону автомобіля, помічника-рятувальника, який убезпечить вас і ваших пасажирів від великої кількості шкідливих речовин, що потрапляють в салон автомобіля під час їзди, починаючи зі звичайного пилу до вихлопних газів інших машин.

Що ж собою являє салонний фільтр?
На прикладі вугільного фільтра салону компанії Bosch ми бачимо прямокутний виріб заповнений абсорбуючим матеріалом, а саме активоване вугілля. Він не тільки затримує сажу, пилок рослин і пил, але також поглинає шкідливі речовини. Разом з тим, вугільний фільтр Bosch не пропускає в салон неприємні запахи, для їх затримки вугілля, обробляється хімічними речовинами і має пористу структуру, що дозволяє затримувати пил і гази шляхом адсорбції.

Чому саме влітку важливість салонного фільтра зростає?

Літо - відмінна пора відпочинків, відпусток і подорожей. Але так як в спекотні дні на дорогах утворюється смог, який представляє метан, етилен, етан та інші аліфатичні вуглеводні, при тривалому контакті (прикладом ви стоїте довгий період в пробці), може викликати головний біль, нудоту, алергію і навіть згубно впливає на слизову оболонки очей, носа і рота.

Як захистити себе?
Вугільні види фільтрів знижують концентрацію оксиду азоту в десятки разів. В процесі експлуатації він втрачає свій активний шар, тому фільтр потрібно міняти через 4-6 місяців експлуатації. Однією з ознак того, що необхідно провести заміну фільтру салону, є зменшення потоку повітря через систему кондиціонування, також можлива поява неприємного запаху в салоні.
Вугільний фільтр Bosch вимагає заміни кожні 10- 15 тис.км потреба в новому фільтрі, ще залежить від того в яких умовах ви їздите, в місті з щільним рухом транспорту або в місцевості де багато пилу. В такому випадку ви будите змушені міняти фільтр раз в рік.
Наші кваліфіковані фахівці завжди допоможуть Вам з придбанням, заміною фільтра і нададуть необхідну інформацію по експлуатації. Автосервіс Bosch Car Service "Центр Полтава" також надає послуги з обслуговування кондиціонера, діагностики системи і усунення всіх її несправностей.  Їздьте з комфортом і подбайте про своє здоров'я і близьких!