Супертест салонних фільтрів

Тест салонних фільтрів

Трохи історії. Перший автомобіль на який було встановлено фільтр салону, був Mercedes-Benz S-класу серії W140 зразка 1991 року. А зараз їх встановлюють практично на всі машини. Фільтра існують двох видів: звичайні і вугільні. Звичайні протипилові можуть затримувати тільки пух, сажу, пил, а ось вугільні не тільки очищають повітря від сміття, а й поглинають шкідливі речовини, такі як сірководень, сірчистий і чадний гази.

Ефективність цього пристрою вирішили дослідити і визначити для себе, чи варто переплачувати за більш дорогі вугільні? Незалежне тестування салонних фільтрів провело видавництво "Авторевю", використовуючи автомобіль Volkswagen Polo 2015 року випуску. У тестах брали участь фільтри від десяти різних виробників, такі як Bosch, Delphi, Filtron, Mahle, Mann, Valeo і оригінальний Volkswagen. Як вказують учасники тестів, різницю в якості фільтрації забрудненого повітря можна вловити навіть не використовуючи спеціальний газоаналізатор.

Результати тестувания фільтрів салона

 

За деякими показниками, наприклад очищення повітря від діоксиду азоту, вугільний фільтр салону Bosch показав кращий результат серед випробовуваних, а в інших був на другому або третьому місці. Характерно те, що фільтр Bosch при своїй ефективності коштує дешевше своїх основних опонентів. З результатами тестування можна ознайомитися на офіційному сайті видання.

Роблячи висновки, можна сказати, що купувати вугільний фільтр все ж варто. Він буде захищати вас не тільки від пилу, але і від токсичних речовин, яких дуже багато в повітрі сучасного міста.

Коли треба міняти фільтр салону?

Ресурс фільтру салону визначає не пробіг автомобіля, а час його експлуатації з включеним вентилятором. Також має значення ступінь забрудненості повітря в тих місцях, де ви їздите. Ми рекомендуємо міняти фільтр салону не рідше одного разу на рік. Крім того не зайвим буде два-три рази на рік його зняти і пропилососити. Це дозволить знизити опірність фільтрації, збільшить приплив свіжого повітря, а також збільшить ресурс вентилятора.

З описом і характеристиками фільтрів салону Bosch можна ознайомитися в розділі автозапчастин нашого сайту, перейшовши за посиланням: http://center.poltava.ua/salonnyie-filtryi.html

Найчастіше ми обслуговуємо