Регулювання фар

Регулювання фар автомобіля проводиться для комфортного і безпечного водіння в темний час доби. Необхідно щоб світло фар дійсно максимально ефективно освітлювало дорожнє покриття.

У разі поганої освітленості дороги при неправильному регулюванні фар підвищується ризик для всіх учасників дорожнього руху. Згідно зі статистикою саме в темний час доби відбувається майже половина всіх ДТП з найбільш тяжкими наслідками, незважаючи на те, що завантаженість доріг у темну пору доби у багато разів менше

Регулювання світла фар в Полтаві

 Неправильно відрегульовані фари створюють загрози аварійних ситуацій на дорогах. До того ж, регулювати їх власноруч на сучасних автомобілях вже майже неможливо:
процедура регулювання світла фар вельми складна, і при найменшому відхиленні від умов заводських налаштувань, фари не тільки не будуть забезпечувати потрібної видимості, але і почнуть «сліпити» водіїв, які їдуть назустріч.
На нашому СТО ви можете безкоштовно перевірити рівень напрямку світла фар Вашого авто. При необхідності фахівці відрегулюють його, використовуючи високоточне обладнання відповідно до діючих стандартів.
Вартість регулювання фар - 180 грн.

Найчастіше ми обслуговуємо