Олімпіада майстерності 2018

 

В місті Полтава на базі Hyundai Центр Полтава відбулася Олімпіада майстерності серед майстрів-приймальників автосервісів КІА (Автопланета-Моторс), Bosch Car Service Центр Полтава та Hyundai Центр Полтава.

Змагання відбулися в три етапи. Перший -  це on-line тестування, другий – запитання білетного типу. За результатами двох турів  до фіналу вийшли Ігор Пономаренко (Hyundai) , Євгенія Фурса (Bosch)  та Юрій Пуглій (КІА).

        

Третій етап олімпіади провели у форматі професійної гри, в якій запрошені експерти виступили в ролі клієнтів. Кожен отримав опис ситуації з якою звертаються на сервіс. Завдання були не стандартні, щоб оцінити креативність майстрів та вміння діяти у відповідності до ситуації при цьому проявляючи всі свої професійні вміння. Після обговорення та виставлення оцінок, а також сумою балів за всі три етапи, місця розподілились наступним чином: 1 місце  - Євгенія Фурса,  2 місце - Юрій Пуглій та 3 місце – Ігор Пономаренко.

Переможець та призери олімпіади були нагороджені пам’ятними сертифікатами, медалями та грошовими винагородами у відповідності до зайнятого місця.

Керівництво компанії вважає, що професіоналізм співробітників постійно потрібно підвищувати, а також заохочувати. Тому подібні заходи будуть проходити кожного року та збирати все більше бажаючих учасників.

 

Найчастіше ми обслуговуємо