обслуговування кондиціонера

У літню пору особливо гостро відчувається порушення оптимальних параметрів мікроклімату в салоні автомобіля. Занадто висока чи низька температура в салоні автомобіля створює додаткове навантаження на водія і може негативно впливати на швидкість його реакції. Найчастішою причиною такого порушення є витік фреону в системі кондиціонування автомобіля. Кондиціонером необхідно користуватися хоча б раз на місяць для належного мастила компресора, але при цьому потрібна правильно заправлена система для належного охолодження компресора.

При обслуговуванні системи кондиціонування, важливо також замінити фільтр салону авто.

 Коли потрібна заправка автокондиціонера?

Виробники автомобілів рекомендують проводити заправку кондиціонера раз на рік. Дана періодичність встановлена для справних систем і обумовлюється специфічними важкими умовами експлуатації кондиціонерів авто. Вони працюють в режимі постійних механічних навантажень і великих перепадів температур. Своєчасна заправка кондиціонера може запобігти виходу його з ладу.

Так само, в процесі експлуатації автомобіля на вологій від конденсату зовнішньої поверхні випарника (який розташований в блоці системи опалення та кондиціонування салону), осідають частинки дорожнього пилу і бруд. Цей шар стає прекрасним середовищем для життя і бурхливого розмноження гнильних бактерій і грибкових культур. Згодом в автомобілі з'являється неприємний запах. Особливо сильно він відчувається в момент виключення кондиціонера і у вологу погоду. Для того щоб максимально знизити ризик виникнення цієї проблеми, необхідно проводити дезінфекцію салону.

Чому відбувається витік фреону?

Навіть в герметичній системі втрата 30 - 40 гр. холодоагенту є нормою.

Якщо холодоагенту в системі залишається менше норми, автокондиціонер може продовжувати працювати, але його продуктивність, при цьому, істотно знижується. Так само збільшуються витрати палива, так як компресора потрібно більше часу для того, щоб підтримувати оптимальну температуру в салоні автомобіля.

Згодом з'єднувальні елементи системи кондиціонування втрачають свою еластичність, що призводить до її негерметичності і, як наслідок, витоку фреону.

Недостатня кількість якого може привести до виходу з ладу компресора.

Як уникнути витоку фреону?

Уникнути витоку холодоагенту і, як наслідок, позапланової заправки кондиціонера вашого автомобіля можна завдяки регулярним (не рідше разу на рік) перевірок системи кондиціонування досвідченими фахівцями. Таким чином знижуються як витрати на її обслуговування, так і шкоди навколишньому середовищу.

Автосервіс Bosch Car Service "Центр Полтава" надає послуги з обслуговування кондиціонера, діагностики системи і усунення всіх її несправностей.

Вигідна пропозиція:
Перевірка тиску в системі кондиціонування - 72 грн. 1 грн. (Вигода 71 грн.)
Перезаправка автокондиционера - 390грн. (Низька ціна на ринку)
Перезаправка + дезінфекція салону (комплекс) - 740 грн. 550грн. (Вигода 190 грн.)

За цю вартість, в залежності від варіанту, ми:
- перевіримо тиск в системі;
- відкачаємо старий фреон і пропустимо його через систему очищення;
- заправимо / дозаправимо кондиціонер новим очищеним фреоном;
- відкачаємо старе масло для компресора кондиціонера і заправимо новим;
- заправимо ультрафіолетовим барвником всю систему для виявлення виникших витоків;
- почистимо / поміняємо фільтр салону (вартість фільтра не входить у вартість);
- оглянемо / помиємо радіатор кондиціонера від забруднень (при необхідності);
- проведемо антибактеріальну обробку (дезінфекція) салону автомобіля (приберемо неприємні запахи від бактерій);
- перевіримо температуру повітря з повітропроводів - високоточним лазерним приладом.

Разом: Ваша вигода складає - 261 грн!

Інші окремі послуги:
Повна заправка кондиціонера - 490 грн. (При відсутності фреону в системі)
Дезінфекція салону автомобіля - 350 грн.
Повна заправка кондиціонера + дезінфекція - 650 грн.