Нові свічки запалювання для іномарок

  • Асортимент ЕЗ Yttrium доповнився трьома новими типами свічок запалювання
  • Нові свічки вирізняються широким застосуванням та призначені лише для іномарок

Лінійка свічок запалювання ЕЗ Yttrium, яка є зареєстрованою торговою маркою компанії Bosch, була доповнена трьома новими типами: FR7LDC+, FR7HC+ та FR7LCX+. Тепер свічки підходять для низки популярних іномарок, серед яких такі бренди, як Renault (моделі Logan, Sandero), Volkswagen (моделі Polo, Golf IV, V и VI), Chevrolet (моделі Aveo, Cruz, Orlando) та Skoda (моделі Fabia, Rapid, Octavia).

Завод, на якому виробляються свічки ЕЗ, є єдиним підприємством на території Росії, що спеціалізується на виробництві свічок запалювання. Він знаходиться у місті Енгельс Саратовської області та оснащений сучасним виробничим обладнанням. Завод має сертифікати GM-AVTOVAZ, Volkswagen та «Групи ГАЗ» про відповідність спеціальним вимогам, які висуваються до постачальників. Система контролю якості виробництва відповідає вимогам міжнародних стандартів ІСО та схвалена Держстандартом Росії.

Використання ітрієвого сплаву у центральному та бічному електродах підвищує стійкість свічок лінійки ЕЗ Yttrium до корозії та збільшує їх ресурс. Профільний (V-подібний) бічний електрод забезпечує покращене поширення полум'я та більш повне згоряння, що підвищує потужність двигуна і знижує витрату палива. Керамічний ізолятор свічки (кераміка К-5) має особливу механічну міцність, запобігає пробоям по поверхні свічки та покращує роботу в умовах високої вологості. Латунно-бронзова контактна гайка забезпечує надійний контакт із наконечником високовольтного дроту і додаткову фіксацію для запобігання мимовільному відкручуванню.

Три нових типи розширюють застосування свічок запалювання ЕЗ в іномарках. Тепер чимало власників популярних моделей зможуть вибрати для себе продукцію ЕЗ. Нові свічки доступні у продажу із липня 2015 року.

Найчастіше ми обслуговуємо