Мийка в Полтаві.

Новинка від автосервісу Bosch Car Service Центр Полтава

НАНО-мийка в ПолтавіРекомендована нова послуга для Вашого улюбленого автомобіля.
НАНО-мийка - якість, перевірена провідними фахівцями цієї галузі і звичайно ж часом.
Так що таке НАНО і чому ми так наполегливі в нашому позиціонуванні цієї послуги на ринку? Усупереч поширеній побутової думки, все НАНО полягає в унікальному складі, який був розроблений для регенерації довготривалого реакційного захисту блиску лакофарбового покриття 1-K-Nano-Lackversiegelung від компанії «Koch Chemie GmbH» (Кох-Хімія Німеччина). Даним продуктом для регенерації є спеціальний шампунь, що містить реактиви, які були розроблені шляхом асоціації двох (або більше) хімічних часток, зв'язаних разом міжмолекулярними силами невизначено великого числа компонентів в специфічну фазу, яка характеризується більш-менш певною організацією на мікроскопічному рівні і макроскопічними властивостями. Всі склади, використовувані при даній мийці абсолютно безпечні для будь-яких поверхонь автомобіля.
Весь комплекс ProtectorCarWash можна розбити на 4 етапи.

  • I етап комплексу Multi Star SiO2 – склад для безконтактної первинної обробки. Максимально безпечний догляд за керамічними захисними покриттями і довготривалими захистами типу «Рідке скло», нанокераміка, нанолак. Застосовується на всіх типах ЛКП, в тому числі матовому лаку. Повністю нейтральний до відкритого металу, хрому, алюмінію і пластиковим елементам декору. Розроблено для максимального очищення поверхні від грязьового шару, з мінімально можливим впливом на матеріали дотику. Добре змивається з ЛКП. Не залишає розводів і помутнінь.
  • II етап - відновлення гладкості та прозорості лаку. Призначений для видалення неорганічних забруднень, що залишилися на поверхні після впливу лужної емульсії.
  • III етап комплекса FELGENBLITZ alkalisch – продукт для безпечної мийки колісних дисків. Не змиває нанесених захисних складів. Інкапсулює бруд і глибоко розчиняє її для подальшого видалення водою. FELGENBLITZ alkalisch використовуеться для всіх типів дисків, в тому числі для хромованих і дисків з полірованого алюмінію. Спеціальні компоненти надають оброблені поверхні додатковий блиск і водовідштовхувальний ефект. FELGENBLITZ alkalisch ефективно видаляє іржу навіть з супортів і гальмівних дисків.
  • IV етап комплексу Protector Wax - віск-осушувач і консервант лакофарбового покриття. Protector Wax надає  поверхні, що оброблюється дзеркальний блиск, гідрофобність і довготривалий захист від шкідливих впливів навколишнього середовища. Продукт можна використовувати в якості гарячого, холодного і пінного воску (механічним способом і вручну). Protector Wax має приємний фруктовий аромат. 

Оптимально підходить для використання у всіх фільтраційних системах і спорудах біологічної очистки технічної води.

В результаті, стає очищене і гладке ЛКП з більш насиченим кольором.
Подовжується термін служби завданих захисних покриттів.

Вартість НАНО-мийки в Полтаві.

Комплексна мийка всього авто 300 грн. В комплексну мийку входить: миття кузова, прибирання салону, натирання скла, чорніння гуми коліс, нанесення силікону на гумки ущільнювачів дверей і багажника.

Мийка кузова і килимків всього 220грн.

Найчастіше ми обслуговуємо