Комплексна перевірка за 99 грн.

 

Перевірка акумуляторної батареї електронним тестером

Своєчасні перевірка і догляд за автомобільним акумулятором захищає від непередбачуваних ситуацій в морозні дні. Вчасно проведена діагностика автомобільного акумулятора економить ваші гроші.

Перевірка світла на стенді

Згідно правил дорожнього руху, з 1 жовтня по 1 травня всі транспортні засоби за межами населених пунктів зобов'язані вмикати денні ходові вогні або ближнє світло фар, а отже користуватися світлом доводиться частіше. Правильне регулювання світла фар дозволяє налаштувати його таким чином, щоб ваше авто не засліплювало водіїв зустрічних автомобілів і фари мали правильне розсіювання світла.

Перевірка стану антифризу

Антифриз — це забарвлена рідина, яку потрібно додавати, розвівши водою, у радіатор для регуляції температури двигуна. Його ключовим інгредієнтом є етиленгліколь, який знижує температуру замерзання води та підвищує температуру її кипіння. Це допомагає запобігти замерзанню, кипінню або випаровуванню води у вашому радіаторі.

Так само, як паливо або олива, антифриз важливий для правильної роботи двигуна. Без нього тепло від згорання провокує швидкий перегрів двигуна, через що він може навіть заклинити. Крім того, антифриз також змащує частини системи охолодження, які контактують з водою, і запобігає корозії металевих деталей.

Скористайтеся пропозицією - та перевірьте стан АКБ, фар та антифризу!