Компанія Bosch презентувала автомобіль майбутнього

Bocsh Smart Car

Концепція Bosch кидається в очі, як зсередини, так і зовні. Компанія створила повністю цифрову приладову панель, дисплей в основі центральної консолі, а також бокові дисплеї, які ідеально підходять для ролі електронних приладів бокового огляду (на заміну дзеркал).

Удосконалена система огляду забезпечує актуальною інформацією про оточення, навігацію та багато іншого. Bosch пояснює, що автомобіль може використовувати свої дисплеї, щоб попередити водія про наближення пішохода, одночасно обробляючи інформацію про інші об'єкти та вказує оптимальний маршрут.

Інженери компанії Bosch презентували на Innovation Award CES в 2016 році автомобіль майбутнього. Автомобіль має панель приладів та дверні панелі, побудовані з цифрових дисплеїв. Ці дисплеї мають  новий вдосконалений сенсорний екран, здібний генерувати кілька тактильних текстур, дозволяючи користувачу відчувати себе в меню, в якому він проводить пошук. Bosch запевняє, що дисплей виглядає як звичний сенсорний екран, проте замість гладкої однорідної поверхні ви відчуєте шорсткі, гладкі і візерунчаті ділянки, що будуть позначати різні варіанти, як навігація чи радіо. Різні текстури допоможуть водіям знайти і змінити певні параметри в автомобілі, не відволікаючись від дороги.

Bosch також презентувала систему оповіщення водія про небезпеку руху. Система швидко ідентифікує рух транспортних засобів по відношенню до руху авто, про яке йде мова. Загалом система призначена для попередження як безпосередньо водія авто, так і оточуючих водіїв протягом кількох секунд. Bosch планує в кінці цього року запустити хмарну службу і каже, що її можна буде легко зкачати в існуючі гаджети. 

За матеріалом www.bosch-presse.de

Найчастіше ми обслуговуємо