Дезінфекція кондиціонеру

Чистка та антибактеріальна обробка кондиціонера автомобіля потрібна для того, щоб не просто позбутися неприємного запаху в салоні, але й для того, щоб очистити систему від пилу, бруду та застійної маси частинок, що потрапили в повітря.

кондиціонер дезінфекція кондиціонеру салон фільтр ремонт авто очищеня салону

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Повітря для кондиціонера забирається з вулиці, тому в його складі вже присутні бактерії. У систему потрапляють і сторонні об'єкти – частинки листя, трави, комах. Це є причиною засмічення та розкладання у вологому середовищі кондиціонера всіх сторонніх частинок. Процес розкладання та розмноження бактерій починається на випарнику. На фільтрі і на випарнику в процесі роботи кондиціонера осідає волога, а це сприятливе місце існування бактерій.
Рекомендуємо проводити очищення системи кондиціонування щороку. Для людей, які страждають від алергії, або ж мають дітей чи тварин рекомендуємо - щосезону. 
За допомогою даної процедури можна видалити до 99% шкідливих вірусів і бактерій, а також до 90% формальдегіду, летких органічних сполук та запахів в автомобілі.
Процес дезінфекції системи кондиціонування: 
- майстер вмикає кондиціонер в салоні;
- виймає фільтр ( у разі потреби робить заміну);
- вмикає рециркуляцію повітря в салоні (рециркуляції повітря – це режим кондиціонеру, коли заслінка перекриває потік повітря з вулиці, а вентилятор починає ганяти по колу повітря всередині салону);
- ставимо іонізатор, який ефективно видаляє шкідливі віруси та бактерії в автомобілі, а також ефективно видаляє формальдегід, леткі органічні сполуки та запахи до 99%.
Для запису на сервіс - зателефонуйте  050-307-64-01