Повна діагностика автомобіля

Ходова частина автомобіля є конструктивною частиною автомобіля, яка найбільш схильна до зносу. Саме ходова частина постійно відчуває змінні навантаження, що залежать від рельєфу місцевості по якій рухається автомобіль. Від стану ходової залежить стійкість автомобіля на дорозі, його маневреність і стійкість, що відповідно забезпечує безпеку руху. Тому ходова частина повинна перебувати в справному стані. У зв'язку з цим потрібен постійний контроль.

Діагностику ходової рекомендується проводити регулярно, не рідше як 1 раз при пробігу 10-15 тисяч км.

Наш сервісний центр проводить усі заходи з технічного обслуговування і ремонту ходової частини легкових автомобілів різних марок.

Послуга діагностики підвіски включає в себе:

Після проведення діагностики ви отримуєте заключення, в якому описано стан ходової частини та, за потреби, рекомендації щодо ремонту. Ремонт ходової - відповідальне захід, що вимагає від майстрів високого професіоналізму, практичного досвіду і сучасного устаткування. Вузли, які відчувають самі високі навантаження ( сайлентблоки, шарові, амортизатори і т.д.), рекомендується міняти відразу в комплекті. Колісні диски піддаються рихтування (прокат), литі ремонтуються за допомогою зварювання. Діагностика займає 15-20 хвилин, але дозволяє вчасно виявляти потенційні загрози для ходової частини вашого автомобіля.

Акції: