Бош Авто Сервіс «Хюндай Центр Полтава» обслуговує автомобілі полтавської поліції

Bosch Service обслуживает автомобили полиции

Автомобілі полтавської поліції будуть обслуговуватися на Бош Авто Сервіс «Хюндай Центр Полтава».

СТО Бош Авто Сервіс «Хюндай Центр Полтава» виграла в тендері на обслуговування автомобілів Департаменту патрульної поліції Полтави. Технології Bosch дозволяють якісно обслуговувати мультибрендовий автопарк за прийнятними і чесними цінами. Відтепер патрульні автомобілі в надійних руках: Бош Авто Сервіс «Хюндай Центр Полтава» переміг в тендері на обслуговування автомобілів департаменту патрульної поліції Полтави. В цілому 30 автомобілів отримають якісний сервіс за технологіями Bosch.

Бош Авто Сервіс «Хюндай Центр Полтава» стала переможцем, запропонувавши кращі умови обслуговування за найнижчою ціною. Договір передбачає надання послуг з технічного обслуговування та поточного ремонту 19 автомобілів Toyota Prius, а також кількох Skoda, Renault, VW, Toyota і Hyundai. «Обслуговування автопарку поліції - це прекрасна можливість продемонструвати переваги нашого сервісу, - коментує директор станції Олексій Теличко. - Завдяки рішенням Bosch ми можемо забезпечити якісне обслуговування автомобілів різних марок і при цьому запропонувати конкурентну ціну ».

Патрульна поліція - не перший корпоративний клієнт, який вибрав для обслуговування цю станцію. Свій автопарк їй довіряють група компаній «Кернел», «Білагро», «ОРІОНМОЛОКО», «Укрнафта», «Докучаєвські чорноземи», а також компанія "Онур ТААХХУТ ТАШИМАДЖИЛИК Іншаат Тіджарет», яка виконує реконструкцію траси Київ-Харків. Протягом трьох років «Хюндай Центр Полтава» працює під прапором Бош Авто Сервіс і виконує всі вимоги мережі до якості та організації надання послуг. Для обслуговування автомобілів вона має в своєму розпорядженні 12 постами і всім необхідним обладнанням Bosch: лазерним 3D стендом установки кутів розвалу-сходження коліс, установкою по автоматичної заправці кондиціонера, діагностичним обладнанням KTS і FSA, установкою для регулювання світла фар.

Бош Авто Сервіс в Україні на даний момент налічує 112 СТО, які надають клієнтам високоякісний сервіс із застосуванням сучасного високоточного обладнання та бази знань провідного світового виробника автокомпонентів - компанії Bosch. Такий комплексний підхід дозволяє гарантовано обслуговувати більшість автомобілів популярних брендів, а також підтримувати гарантійні зобов'язання на всі види робіт і автозапчастини, що забезпечує додаткову вигоду для клієнтів ».

У світі мережа Bosch Service розпочалася з заснування майстерні в Гамбурзі в 1921 році. Сьогодні більше 15 тис. Станцій Bosch Service діють в 125 країнах світу. Все СТО мережі оснащені найсучаснішими діагностичними системами для швидкого і точного усунення несправностей, а персонал отримав відповідне навчання. До того ж, компанія Bosch надає своїм партнерським станціям постійну технічну підтримку.

Найчастіше ми обслуговуємо