Bosch Сервіс обслуговує автомобілі поліції

Автомобіль Toyota "Prius" на стоянці автосервісу BoschНещодавно завершився тендер на обслуговування та поточний ремонт автомобілів Департаменту патрульної поліції міста Полтава. В тендері, оголошеному в системі державних закупівель ProZorro, брали участь п'ять полтавських компаній, які надають послуги з автосервісу. Перемогу в тендері здобула наша станція технічного обслуговування Bosch Car Service ТОВ "Хюндай Центр Полтава", яка вже до цього мала досвід з ремонту гібридних авто, а зараз до кінця 2016 року обслуговуватиме 22 автомобіля Toyota "Prius". Завдяки новітньому обладнанню і прогресивним технологіям Bosch нам вдалось запропонувати найнижчу ціну на послуги і гарантувати, при цьому, їх високу якість. На сьогоднішній день на СТО роботи з обслуговування цих авто вже розпочались і успішно виконуються.

Автомобіль Toyota "Prius" є гібридом, тобто поєднує в собі бензиновий двигун з електричним мотор-генератором. Гібридні авто значно складніші від звичайного, тому потребують кваліфікованої діагностики та ремонту. Для цього автосервіс повинен мати сучасні діагностичні прилади.

Покладаючись на отриманий досвід автосервіс Бош Сервіс пропонує послуги з обслуговування та ремонту Тойоти Пріус та інших марок гібридних автомобілів в Полтаві.

Насьогодні Bosch Car Service являється найбільшою в світі мережею незалежних станцій з обслуговування автомобілів. В Україні свою діяльність компанія Bocsh розпочала в 1993 році. Нині BOSCH Service - це один з лідерів виробництва деталей, розробки технологій і виконання сервісу для автомобілів. Сучасне обладнання дає можливість швидко і точно виявляти несправність та подбає про її усунення. Технології Bosch забезпечують високоякісне обслуговування за доступними цінами.

Найчастіше ми обслуговуємо