Автомобільні лампи

Висока якість для безпеки дорожнього руху

Автомобильные лампы Bosch

Бачити і бути побаченим - є необхідною умовою безпечної і спокійної їзди. Bosch пропонує широкий спектр автомобільних ламп для найрізноманітніших вимог і практично для будь-якого автомобіля. Автомобільні лампи Bosch мають високу якість і високо цінуються водіями автомобілів.

  Лампи розжарювання Bosch надійні і довговічні. Вони відповідають найвищим вимогам щодо їх якості та доступні практично для будь-якого транспортного засобу, а також для найрізноманітніших застосувань.

У сервісному центрі Bosch Car Service Центр Полтава ви можете придбати оригінальні лампи Bosch:

Gigalight Plus 120 / Plus 90. Дають до 120% більше світла, в порівнянні зі стандартними галогенними лампами.

 

Автомобільні лампи забезпечують більше світла на дорозі. Таким чином, вони дозволяють водію розслабитися і не втомлюватися за кермом навіть при поїздках на великі відстані і при будь-яких погодних умовах. Додаткове освітлення також значно підвищує безпеку дорожнього руху.

 Pure Light. Універсальний асортимент продукції високої якості для легкових автомобілів і двоколісного транспорту.

Лінійка продуктів Bosch Pure Light включає в себе всі стандартні автомобільні лампи для легкових і двоколісних транспортних засобів.

Longlife Daytime. Галогенні лампи денного світла, з триразовим ресурсом.

  Лампи денного світла Bosch мають в три рази більше термін служби ніж стандартні галогенові лампи і забезпечують до 10% більше світла. Таким чином, вони ідеально підходять для автомобілів, які часто використовуються для водіння в денний час.

Ultra White і Xenon Blue. Галогенові лампи з витонченим ефектом ксенону.

 Ultra White 4 200 л з білим денним світлом :

Лампи Xenon Blue з блакитним відтінком: