Антибактеріальна обробка автокондиціонерів

Антибактеріальна обробка автокондиціонерів

В даний час кондиціонер встановлюється для значного підвищення комфорту пасажирів. Власники автомобілів розуміють, що кондиціонер вимагає регулярного обслуговування. Якщо кондиціонер не використовується протягом всього року, система буде стрімко втрачати холодоагент з плином часу, оскільки холодоагент проникає через фізичне з'єднання між компонентами. Згодом це призведе до погіршення продуктивності і появи неприємного запаху при використанні системи.
Гірше того, якщо ви залишите кондиціонер, що працює з низьким рівнем холодоагенту, то згодом можуть виникнути серйозніші проблеми, може постраждати циркуляція мастила, і в систему потрапить повітря або волога.

Для правильної роботи кліматичного пристрою потрібно регулярне технічне обслуговування. Регулярне обслуговування автомобільного клімату включає в себе очищення вентиляційних каналів, антибактеріальну очистку випарника кондиціонування повітря, а також заміну внутрішньої частини фільтра.
Кліматичне обслуговування автомобіля рекомендується кожні 2 роки. Заміна внутрішньої частини фільтра рекомендується 1-2 рази на рік.

Регулярне технічне обслуговування автомобільного кліматичного пристрої гарантує правильну роботу кондиціонера, яка включає чисте і свіже повітря в кабіні і усунення пилу, жиру, нікотину, бактерій, мікробів ...

Регулярне обслуговування кондиціонерів
Для забезпечення безпечної роботи кондиціонера в вашому автомобілі і для забезпечення додаткових витрат необхідно регулярно підтримувати повітряну систему. Оскільки автомобіль потребує регулярного техобслуговування і ремонту, наприклад, в заміні масла, фільтрів і регулярному контролі, тому кондиціонер потребує регулярного обслуговування. Оскільки кондиціонування повітря не є герметичною системою, воно може щорічно в середньому просочуватися близько 86 г охолоджуючого газу. Через деякий час кількість газу, який залишається в системі кондиціонування повітря, недостатньо для оптимальної повітряної системи.

Для оптимальної роботи системи кондиціонування повітря вам необхідно:

Кожні 12 місяців
Перевірка цілісності:

Візуальний огляд:

Кожні 24 місяці:

У нас Ви зможете пройти перевірку тиску в системі кондиціонування і перезаправити автокондиціонер. Обслуговування кондиціонера Вам обійдеться всього 390 грн.