Акумуляторні батареї

Акумулятори Bosch

Акумулятори Bosch: потужні і надійні.

  Сучасні автомобілі мають багато компонентів, які працюють на електриці. Тому вкрай важливо мати ефективну і надійну подачу живлення. Її гарантують акумулятори Bosch.

Акумуляторні батареї S3, S4, S5 AGM: для будь-яких вимог автомобіля

  S3 / S4 / S5 технології PowerFrame® це можливість оптимального пуску.
З батареями S3, S4 і S5, Bosch пропонує три варіанти посадочних розмірів для задоволення різних потреб всіх типів транспортних засобів. Запатентована решітка зроблена за новою технологією PowerFrame® і грає ключову роль в продуктивності і надійності цих батарей, які мають оптимальну силу струму, низький рівень корозії і тривалий термін служби. Ці батареї розроблені відповідно до міжнародних стандартів якості для холодного пуску двигуна.

  Для додаткової зручності, сучасні автомобілі все частіше оснащують системою «stop / start», а також рекуперації енергії при гальмуванні. Для таких систем компанія Bosch також надає передові технології в своїх батареях. Акумуляторна батарея Bosch S5 AGM забезпечує більшу кількість запусків двигуна і надійне постачання енергією всього електрообладнання при непрацюючому двигуні.

  AGM технологія (Absorbent Glass Matt) в даний час є найбільш успішною на ринку, і відповідає найсуворішим вимогам. В принципі роботи цієї технології лежить з'єднання розчину сірчаної кислоти (електроліт), яким просочують корпус зі скловолокна для максимальної віддачі енергії. Акумуляторна батарея Bosch S5 AGM забезпечує споживання для максимальної продуктивності.
       Батарея S4 EFB підходить для легких транспортних засобів, оснащених системою «stop / start». S4 EFB (Enhanced Flooded Battery) встановлюють в транспортні засоби високого класу, яким не підходять звичайні батареї, і S5 для них негабаритна. Завдяки подвоєному циклічному опору, вона забезпечує надійне постачання енергією в будь-який час і гарантує енергію, необхідну для перезапуску транспортного засобу, незалежно від кількості працюючого в ньому електрообладнання.

        Переваги акумуляторів Bosch:

Автосервіс Bosch Car Service "Центр Полтава" пропонує придбати акумулятори для вашого автомобіля: